شهرک های ویلایی در مازندران کجاست

بهترین شهرک های ویلایی مازندران برای خرید ویلا

دغدغه همیشگی بسیاری از افرادی که به شمال کشور سفر می کنند همواره این است که کدام یک از شهرک های ویلایی مازندران را انتخاب کنند. مجموعه کلبه ack قصد دارد در مقاله شهرک های ویلایی مازندران کجاست به معرفی شهرک های ویلایی مازندران بپردازند. البته برای معرفی شهرک های ویلایی مازندران باید گفت که بهترین شهرک‌ های مازندران گزینه‌ های زیادی را برای خرید ویلا  به شما ارائه می‌ دهند. مهم این است که بودجه اولیه شما چقدر است و قصد دارید در کدام یک از شهرک ‌ها سکونت داشته باشید.
برخی از مشتریان تمایل دارند ویلاهای شهرکی را با فاصله اندکی از ساحل دریا بررسی کنند و چنانچه شرایط مساعد را داشته باشد، یکی از ویلاها را خریداری نمایند. در حال حاضر، بهترین شهرک ‌های ویلایی مازندران در مناطق مختلف با فواصل گوناگون از ساحل دریا ساخته شده‌ اند. اگر نمای کلی این شهرک ‌ها را مشاهده کنید، متوجه می ‌شوید که چندین هزار هکتار از زمین‌های شمال کشور به ساخت شهرک ‌ها اختصاص داده شده است. با توجه به توصیفات فوق، شاید به این تفکر رسیده باشید که خرید ویلا در شمال می ‌تواند یک سرمایه‌ گذاری مطمئن محسوب شود.
تفاوتی ندارد ویلای شما در منطقه ساحلی باشد یا جنگلی یا کوهستانی، آنچه اهمیت دارد این است که در نهایت، شما یک سرمایه ماندگار در دست دارید. اگرچه در این مسئله نمی ‌توان از اهمیت خرید ویلا در بهترین شهرک‌ های مازندران نزدیک به ساحل غافل شد، ویلاهای ساحلی قیمت گران ‌تری دارند و از نظر معماری بسیار لوکس و شیک ساخته شده‌ اند. شما هم اکنون می توانید برای طراحی  ویلا در شمال با تیم کلبه shack تماس حاصل نموده و مشاوره دریافت کنید.

معرفی شهرک های ویلایی مازندران

شهرک ویلایی دریاکنار در مازندران

البته این نیز حائز اهمیت می باشد که یکی از بهترین شهرک ‌های ویلایی مازندران که البته جزء قدیمی‌ ترین شهرک‌ های ویلایی مازندران محسوب می ‌شود، شهرک دریاکنار است. این شهرک در دهه سی شمسی در نزدیکی خط ساحلی ساخته شده است و دارای بیشتر از دوهزار واحد ویلا می ‌باشد.
حدود سه کیلومتر از خط ساحلی در مجاورت شهرک دریا کنار قرار دارد و مساحت کل آن چیزی حدود سیصد هکتار است. مجموعه به هم پیوسته از خیابان ‌ها و فضای سبز و مسیرهای رفت و آمد افراد پیاده و خودرو‌ها در کنار یکدیگر طراحی شده است. در این شهرک، فضاهای سبز بسیار زیبایی را مشاهده می ‌کنید که همین عامل بسیاری از مشتریان خرید ویلا در شمال را به سمت شهرک دریاکنار جذب می ‌کند.
شما هم اکنون می توانید برای پرسش های خود در مورد بهترین شهرک های ویلایی مازندارن با تیم مجموعه کلبه ack تماس حاصل کرده و در این باره از آن ها پرسش های خود را مطرح کرده و حتی در صورت نیاز طراحی ویلاهای خود را به آن ها بپردازید.

شهرک های ویلایی در مازندران | کلبه ack

شهرک ویلایی خزر شهر در مازندران

اگر بخواهیم به معرفی شهرک های ویلایی مازندران بپردازیم نباید از شهرک خزرشهر به سادگی گذر کنیم. خزرشهر به مانند یک نگین درخشان در شمال کشور می درخشد. در این باره می بایست به شما بگوئیم که یکی دیگر از بهترین شهرک‌ های ویلایی مازندران، شهرک ساحلی خزرشهر است.
همانطور که از نام این شهرک در می ‌آید، شهرک خزرشهر در منطقه ساحلی در حاشیه دریای خزر واقع شده است. خزرشهر نقطه هدف بسیاری از مسافرین شمال کشور می باشد. در حقیقت، بخش شمالی شهرک به ساحل دریا راه دارد. محدوده زیادی از شهرک خزرشهر، مشاعات می ‌باشد و دسترسی تمام ساکنین به آن امکان ‌پذیر است. نوع محوطه سازی و معماری که برای شهرک خزرشهر اجرا شده در نوع خود منحصر به فرد و بی نظیر است.
علاوه بر شکل ظاهری و نحوه ساخت و ساز ویلا در شهرک خزرشهر، یکی از بهترین شهرک‌ های مازندران، امکاناتی که برای تفریح، بازی و گردش برای ساکنین فراهم شده است، عامل دیگری است که مشتریان به سمت خرید این ویلاها تشویق می‌ شوند.
امکانات رفاهی برای زندگی نظیر فروشگاه مواد غذایی و مایحتاج روزانه و همچنین رستوران در داخل شهرک وجود دارد. اگر به دنبال سرمایه‌ گذاری در یکی از بهترین مناطق ساحلی مازندران هستید، پیشنهاد می ‌کنیم گزینه‌ های فروش ویلا را در شهرک خزرشهر بررسی کنید.


شهرک ویلایی دریابیشه در مازندران| کلبه ack

شهرک ویلایی دریابیشه در مازندران

یکی از بهترین شهرک‌ های ویلایی مازندران که پیشنهاد می‌ کنیم گزینه ‌های خرید ویلا را در آن بررسی کنید، شهرک دریابیشه است. این شهرک در اوایل دهه پنجاه شمسی راه ‌اندازی شد. مساحت کل شهرک، هشتاد هکتار می ‌باشد.
زیباترین ویلاهای مازندران در این شهرک ساخته شده ‌اند. تعداد قطعات داخل شهرک، چهارصد و هفتاد پلاک می ‌باشد. از هشتاد هکتار مساحت کل شهرک دریابیشه، پانزده هکتار مشاعات آن است که در محدوده جنگلی و ساحلی قرار گرفته است. البته دوازده هزار متر از مشاعات ساحلی این شهرک برای ساکنین شهرک قابل دسترسی است.
شهرک دریابیشه در فاصله ده کیلومتری از جاده رویان به سمت نوشهر قرار گرفته است. شیوه معماری ویلاهای داخل شهرک بسیار زیبا است، بنابراین به اندازه کافی، توجه خریداران ویلا در شمال را به خود جلب می‌ کند.


خرید ویلا در شهرک های ویلایی مازندران

 مازندران یکی از بهترین و زیبا ترین شهر های شمال کشور می باشد، شهرک های ویلایی آن توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. آپارتمان ‌های مسکونی و ویلاها در بهترین شهرک‌ های ویلایی مازندران در نزدیک ساحل ساخته شده ‌اند و هم از نظر شرایط زندگی و هم از نظر نزدیک بودن به جاذبه‌ های دریا و تفریحات آبی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.
درصد زیادی از مشتریان خرید ویلا در درجه اول به خرید ویلا ساحلی فکر می ‌کنند که خرید ویلا شهرکی در مازندران یکی از این زیر شاخه ‌ها خواهد بود. شمال کشور همواره پر از حاذبه بوده و هست و به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم هر آنچه در رابطه با ضوابط طراحی دکوراسیون داخلی در مازندران را می خواهید بدانید و یا اینکه المان های مهم در طراحی ویلا کدام هستند با تیم کلبه shack در تماس باشید.